poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 04:43

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » Tragedia na drodze!
Tragedia na drodze!

Tragedia na drodze!

niedziela, 14 lipca 2013, 10:27 Kategoria: Gmina Dziwnów, kronika zdarzeń

Na drodze wojewódzkiej nr 102 w miejscowości Dziwnówek doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 27-letni motocyklista.

Kamieńskich policjantów powiadomił świadek zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący ciężarowym Volkswagenem nie zachował należytej ostrożności podczas skrętu w lewo czym wymusił pierwszeństwo przejazdu nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocykliście. 27- latek próbował ratować się hamowaniem, jednak stracił panowanie nad Hondą i przewrócił się uderzając w metalowy element platformy hydraulicznej. Mieszkaniec powiatu gryfickiego zmarł mimo prowadzonej reanimacji. Kierujący ciężarówką 59-latek był trzeźwy.

 

Sierż Marta Szołtun

Tragedia na drodze! Reviewed by on . Na drodze wojewódzkiej nr 102 w miejscowości Dziwnówek doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 27-letni motocyklista. Kamieńskich policjantów p Na drodze wojewódzkiej nr 102 w miejscowości Dziwnówek doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 27-letni motocyklista. Kamieńskich policjantów p Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top