czwartek, 6 październik 2022, 15:31

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Chciał pohandlować?
Chciał pohandlować?

Chciał pohandlować?

czwartek, 10 października 2013, 08:02 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

Trzy sztuki wędzonego węgorza o wadze ponad 1 kg i wartości 154 zł. usiłował ukraść wczoraj 47-letni mężczyzna z wędzarni w Kamieniu Pomorskim. Został zatrzymany przez kamieńskich policjantów a następnie usłyszał zarzut popełnienia wykroczenia.

Sprawca został ujęty przez właścicieli, chwilę po tym jak podszedł do wędzarni i wyciągnął z niej węgorze. Nie spodziewał się, że ryba będzie gorąca, więc rzucił ją na podłogę. Na miejsce przybyli policjanci, zatrzymali nietrzeźwego sprawcę i umieścili go w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zastosowali wobec mężczyzny procedurę tzw. trybu przyspieszonego, ze względu na fakt, iż nie miał on stałego miejsca zamieszkania i źródła dochodu.

Już następnego dnia 47- latek stanął przed Sądem, który orzekł karę grzywny wysokości 400 zł.

 

st. sierż. Marta Szołtun

Chciał pohandlować? Reviewed by on . Trzy sztuki wędzonego węgorza o wadze ponad 1 kg i wartości 154 zł. usiłował ukraść wczoraj 47-letni mężczyzna z wędzarni w Kamieniu Pomorskim. Został zatrzyman Trzy sztuki wędzonego węgorza o wadze ponad 1 kg i wartości 154 zł. usiłował ukraść wczoraj 47-letni mężczyzna z wędzarni w Kamieniu Pomorskim. Został zatrzyman Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top