czwartek, 6 październik 2022, 16:26

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Tanio tanio sprzedam!
Tanio tanio sprzedam!

Tanio tanio sprzedam!

sobota, 26 października 2013, 14:58 Kategoria: kronika zdarzeń, POWIAT, REGION

Wczoraj kamieńscy policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę, która pod pretekstem sprzedaży sztućców wtargnęła do mieszkania starszego, schorowanego mężczyzny. Niebawem usłyszy zarzut naruszenia miru domowego za co grozi jej kara do roku pozbawienia wolności.

O całym zdarzeniu poinformował dyżurnego jednostki Policji sąsiad 88-latka. Do drzwi starszego mężczyzny zapukała kobieta, a następnie mimo sprzeciwu właściciela wtargnęła do mieszkania i zaczęła się rozglądać po regałach. Gdy pokrzywdzony zaczął wołać pomocy kobieta uciekła, wtedy mężczyzna zorientował się, że w mieszkaniu jest jeszcze jedna kobieta, 34-letnia mieszkanka Sławna. Została ona ujęta przez sąsiada starszego mężczyzny a następnie zatrzymana przez funkcjonariuszy. Noc spędziła w policyjnym areszcie.

 

st.sierż Marta Szołtun

Tanio tanio sprzedam! Reviewed by on . Wczoraj kamieńscy policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę, która pod pretekstem sprzedaży sztućców wtargnęła do mieszkania starszego, schorowanego mężczyzny. Ni Wczoraj kamieńscy policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę, która pod pretekstem sprzedaży sztućców wtargnęła do mieszkania starszego, schorowanego mężczyzny. Ni Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top