czwartek, 30 listopad 2023, 08:48

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Golczewo » Kradli ale do czasu…
Kradli ale do czasu…

Kradli ale do czasu…

piątek, 01 listopada 2013, 11:27 Kategoria: Gmina Golczewo, kronika zdarzeń

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim zatrzymali dwóch sprawców kradzieży miedzianych rur, kabli elektrycznych oraz telewizora. Zostały im już przedstawione zarzuty.

Sprawcy pod koniec września ukradli z warsztatu w Golczewie rury miedziane oraz kable o wartości 1500 zł. Jakiś czas później z jednego z mieszkań w tej samej miejscowości ukradli telewizor, który sprzedali za 350 zł. Sprawą natychmiast zajęli się kamieńscy kryminalni. Ustalili personalia sprawców, jak się okazało byli to mieszkańcy Golczewa, 24 oraz 27-latek. Funkcjonariusze odzyskali również ukradziony telewizor.

Mężczyźni zostali zatrzymani a następnie przewiezieni do policyjnego aresztu. Przyznali się do zarzucanych czynów. Za popełnienie tego typu przestępstwa grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

 

st.sierż Marta Szołtun

Kradli ale do czasu… Reviewed by on . Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim zatrzymali dwóch sprawców kradzieży miedzianych rur, kabli elektrycznych oraz telewizora. Zostały i Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim zatrzymali dwóch sprawców kradzieży miedzianych rur, kabli elektrycznych oraz telewizora. Zostały i Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top