piątek, 2 czerwiec 2023, 20:28

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » Ojciec z synem dwa bratanki i do tego i owego
Ojciec z synem dwa bratanki i do tego i owego

Ojciec z synem dwa bratanki i do tego i owego

piątek, 15 listopada 2013, 21:27 Kategoria: Gmina Dziwnów, kronika zdarzeń

Łącznie po kilka zarzutów usłyszeli dziś ojciec i syn zatrzymani przez kamieńskich policjantów po tym jak dokonali zniszczenia bankomatu w Dziwnowie.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu około godziny 20:00 kiedy to dwaj mężczyźni zniszczyli bankomat, powodując straty wycenione na około 10 tys.zł. 20 i 44-latek zostali zatrzymani przez kamieńskich kryminalnych i przewiezieni do policyjnego aresztu. W trakcie wykonywania czynności służbowych funkcjonariusze ustalili  również, że mężczyźni Ci są odpowiedzialni za zniszczenie elewacji i okien w budynku mieszkalnym a także groźby karalne oraz naruszenie miru domowego.

O losie sprawców zadecyduje teraz sąd.

 

st.sierż Marta Szołtun

Ojciec z synem dwa bratanki i do tego i owego Reviewed by on . Łącznie po kilka zarzutów usłyszeli dziś ojciec i syn zatrzymani przez kamieńskich policjantów po tym jak dokonali zniszczenia bankomatu w Dziwnowie. Do zdarzen Łącznie po kilka zarzutów usłyszeli dziś ojciec i syn zatrzymani przez kamieńskich policjantów po tym jak dokonali zniszczenia bankomatu w Dziwnowie. Do zdarzen Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top