niedziela, 26 marzec 2023, 17:05

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Kobieta też może…

Kobieta też może…

czwartek, 05 grudnia 2013, 09:46 Kategoria: Gmina Wolin, kronika zdarzeń

Kamieńscy policjanci zatrzymali w Wolinie kobietę, która wręczyła funkcjonariuszom korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. 29-latka prowadziła pojazd w stanie nietrzeźwości. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Prokuratura.

W nocy z 2 na 3 grudnia policjanci pełniący służbę na terenie gminy Wolin zauważyli, iż kierująca BMW jedzie całą szerokością drogi i zjeżdża na słupki oddzielające jezdnię od chodnika. Dłuższy czas nie reagowała sygnały mundurowych wzywające do zatrzymania.

Gdy policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości okazało się że kobieta miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Kierująca usiłowała wykupić swoje winy wręczając mundurowym 400 zł łapówki. Funkcjonariusze zabezpieczyli wręczone banknoty, a kobietę przewieźli do policyjnego aresztu.

Zgodnie z kodeksem karnym za wręczenie korzyści majątkowej funkcjonariuszowi w celu skłonienia go do odstąpienia od czynności służbowych grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

st.sierż. Marta Szołtun

Kobieta też może… Reviewed by on . Kamieńscy policjanci zatrzymali w Wolinie kobietę, która wręczyła funkcjonariuszom korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. 29-latka p Kamieńscy policjanci zatrzymali w Wolinie kobietę, która wręczyła funkcjonariuszom korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. 29-latka p Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top