środa, 22 marzec 2023, 02:00

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Smykałka do narzędzi

Smykałka do narzędzi

czwartek, 05 grudnia 2013, 09:56 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kronika zdarzeń

Policjanci z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali mężczyznę, który dokonał włamania do samochodu skąd ukradł skrzynkę z kluczami. Wpadł, gdy sprzedał narzędzia ich właścicielowi. Funkcjonariusze przedstawili mu już zarzut.

Do zdarzenia doszło 2 grudnia około godziny 19:00 w Międzyzdrojach. 26-latek kilka godzin wcześniej włamał się do   toyoty a następnie dokonał kradzieży skrzynki z kluczami o wartości 1000 zł. Następnie zadzwonił do właściciela samochodu oferując mu sprzedaż skradzionych narzędzi za kwotę 400zł. W miejscu w którym miało dojść do transakcji czekali już policjanci, którzy po krótkim pościgu zatrzymali sprawcę.

26 – latek jest znany Policji i wcześniej był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Z uwagi na fakt, że działał w warunkach recydywy grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 15.

 

st.sierż Marta Szołtun

Smykałka do narzędzi Reviewed by on . Policjanci z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali mężczyznę, który dokonał włamania do samochodu skąd ukradł skrzynkę z kluczami. Wpadł, gdy sprzedał Policjanci z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zatrzymali mężczyznę, który dokonał włamania do samochodu skąd ukradł skrzynkę z kluczami. Wpadł, gdy sprzedał Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top