środa, 22 marzec 2023, 01:11

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » Kolejne inwestycje w Gminie Dziwnów

Kolejne inwestycje w Gminie Dziwnów

niedziela, 22 grudnia 2013, 11:25 Kategoria: Gmina Dziwnów, gospodarka
W Goleniowie Burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak i Skarbnik Grażyna Madońska podpisali umowę na dofinansowanie inwestycji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na łączną kwotę ponad 2mln zł.
W ramach zadania  „Uzupełnienie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w miejscowościach Dziwnów i Międzywodzie oraz  budowa przepompowni w Miedzywodziu” zostanie wybudowana sieć kanalizacji wodociągowej i sciekowej na ulicy Dziwnej (w okolicach boiska Orlik), na ulicy Marynarki Wojennej oraz na ulicy Radosnej w Międzywodziu. Wartość całej inwestycji wynosi 4mlnzł z czego dofinansowanie  1,415 mln zł.
Druga umowa dotyczyła projektu „Instalacja urządzeń pozyskujących energię słoneczną na potrzeby oświetlenia ulicznego w miejscowościach Gminy Dziwnow”. Inwestycja obejmie zakup 47 lamp hybrydowych, które zostaną zamontowane w Dziwnówku i Międzywodziu. Wartość tego projektu to 607 364,76zł z czego dofinansowanie z PROW wynosi 408 759zł.
Jacek Borek
Kolejne inwestycje w Gminie Dziwnów Reviewed by on . W Goleniowie Burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak i Skarbnik Grażyna Madońska podpisali umowę na dofinansowanie inwestycji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich W Goleniowie Burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak i Skarbnik Grażyna Madońska podpisali umowę na dofinansowanie inwestycji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top