sobota, 3 grudzień 2022, 09:17

Strona główna » REGION » Wyścig kolarski „Bałtyk – Karkonosze” odwiedził Wolin i Kamień Pomorski

Wyścig kolarski „Bałtyk – Karkonosze” odwiedził Wolin i Kamień Pomorski

wtorek, 27 maja 2014, 19:52 Kategoria: REGION, sport

Dziś we wtorek 27 maja przez nasz kamieński region przejeżdżali kolarze 22. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk – Karkonosze”, który rozpoczął się przedwczoraj w Kołobrzegu, a zakończy się finiszem w najbliższą sobotę w Szklarskiej Porębie.

Po południu, punktualnie o godzinie 16:00 kolarze wystartowali do trzeciego etapu długości blisko 124 km ze startem w Wolinie, a jedną z siedmiu lotnych premii tego etapu mieli w Kamieniu Pomorskim. Przed godziną 17:00 z niewielkim opóźnieniem czasowym związanym z bardzo silnym wiatrem na trasie kolarze przejechali metę lotnej premii usytuowaną przy ul. Chrobrego. Peleton podzielił się wcześniej na kilka grup z których w czołówce na finiszu lotnej premii pojawiło się kilkunastu zawodników, którzy zawzięcie walczyli o jak najlepsze pozycje. Potem kolarze odjechali dalej by po ponad godzinie jazdy osiągnąć metę która umieszczona była w Nowogardzie.

Obserwator

Wyścig kolarski „Bałtyk – Karkonosze” odwiedził Wolin i Kamień Pomorski Reviewed by on . Dziś we wtorek 27 maja przez nasz kamieński region przejeżdżali kolarze 22. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk – Karkonosze”, który rozpoczął się prze Dziś we wtorek 27 maja przez nasz kamieński region przejeżdżali kolarze 22. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk – Karkonosze”, który rozpoczął się prze Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top