środa, 17 sierpień 2022, 00:12

Strona główna » POWIAT » Nowy wydział w kamieńskiej komendzie
Nowy wydział w kamieńskiej komendzie

Nowy wydział w kamieńskiej komendzie

sobota, 07 czerwca 2014, 14:55 Kategoria: POWIAT, społeczeństwo

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim wzbogaciła się o nowy wydział jakim jest Wydział Ruchu Drogowego.

Wydział Ruchu Drogowego został utworzony w kamieńskiej komendzie z dniem 01 czerwca 2014r i liczy 13 policjantów. Naczelnikiem nowo powstałej komórki została pani nadkomisarz Katarzyna Opalińska. Przez 23 lata służby w Policji związana była z drogówką, ostatnie 13 lat spędziła w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie na stanowisku specjalisty do spraw organizacji służby.

Priorytetami w działaniu drogówki będą przede wszystkim zwiększenie efektywności w ujawnianiu nietrzeźwych kierowców oraz profilaktyka skierowana na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Częstsze będą również działania międzypowiatowe z udziałem nieoznakowanych radiowozów wyposażonych w video rejestratory. Wszystko po to, by ograniczyć łamanie przepisów dotyczących prędkości z jaką poruszają się pojazdy. Policjanci z nowego wydziału zapowiadają również zwrócenie szczególnej uwagi na aspekty bezpieczeństwa w ruchu drogowym pieszych i rowerzystów przy opiniowaniu projektów stałych organizacji ruchu.

st.sierż Marta Szołtun

Nowy wydział w kamieńskiej komendzie Reviewed by on . Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim wzbogaciła się o nowy wydział jakim jest Wydział Ruchu Drogowego. Wydział Ruchu Drogowego został utworzony w kami Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim wzbogaciła się o nowy wydział jakim jest Wydział Ruchu Drogowego. Wydział Ruchu Drogowego został utworzony w kami Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top