środa, 17 sierpień 2022, 00:56

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Bitwa na Wzgórzach Mokrzyckich

Bitwa na Wzgórzach Mokrzyckich

poniedziałek, 30 czerwca 2014, 22:09 Kategoria: Gmina Wolin, sport

 

W niedzielę 28 czerwca bieżącego roku z samego rana na Wakule pod Wolinem, na starej żwirowni porośniętej lasem i krzakami, wyposażonej w bunkier, ambonę i kilka innych udogodnień spotkało się 25 paintballowców by rozegrać kolejną grę. 

-Dzisiejsza gra scenariuszowa „Lugańska Republika Ludowa – początek końca” polegać będzie na tym, że republika zaatakowana zostanie przez rebeliantów. Będziemy się bronić w bunkrach i na ambonach – powiedział Old Tomi z Paintball Świnoujście.

W grze na Wakule wzięli udział paintballowcy oraz nowicjusze ze Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina i Koszalina. Nie ważne było kto wygrał, kto przegrał to mimo deszczowej pogody zabawa była znakomita.

 

Paintbolista

Bitwa na Wzgórzach Mokrzyckich Reviewed by on .   W niedzielę 28 czerwca bieżącego roku z samego rana na Wakule pod Wolinem, na starej żwirowni porośniętej lasem i krzakami, wyposażonej w bunkier, ambonę i ki   W niedzielę 28 czerwca bieżącego roku z samego rana na Wakule pod Wolinem, na starej żwirowni porośniętej lasem i krzakami, wyposażonej w bunkier, ambonę i ki Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top