poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 06:09

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » Dwie osoby ciężko ranne w wypadku pod Dziwnówkiem

Dwie osoby ciężko ranne w wypadku pod Dziwnówkiem

czwartek, 03 lipca 2014, 09:48 Kategoria: Gmina Dziwnów, kronika zdarzeń

Na drodze wojewódzkiej 102 doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Dwie osoby zostały ciężko ranne. Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Około 13-tej w dniu wczorajszym na drodze wojewódzkiej102 pomiędzy Dziwnówkiem a Dziwnowem doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Na jadący w kierunku Dziwnowa samochód osobowy Renault Clio w momencie skręcania w lewo, w tył tego samochodu uderzył jadący także z Dziwnówka motocyklista.

W wyniku zderzenia poszkodowani zostali motocyklista i jego pasażerka. Oboje poszkodowani w momencie przybycia dwóch karetek pogotowia byli przytomni, mimo to wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

W udzielaniu pomocy rannym jak i zabezpieczeniu ruchu na sto dwójce uczestniczyły dwie karetki pogotowia ratunkowego, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Kamienia Pomorskiego, jednostka Straży Pożarnej z Dziwnowa oraz Policja.

Według wstępnych informacji wynika, że winę za wypadek ponosi motocyklista. Dokładne przyczyny wypadku bada Policja.

Dwie osoby ciężko ranne w wypadku pod Dziwnówkiem Reviewed by on . Na drodze wojewódzkiej 102 doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Dwie osoby zostały ciężko ranne. Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.   Około Na drodze wojewódzkiej 102 doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Dwie osoby zostały ciężko ranne. Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.   Około Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top