sobota, 23 wrzesień 2023, 04:17

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Weekend na 19. Festiwalu Gwiazd
Weekend na 19. Festiwalu Gwiazd

Weekend na 19. Festiwalu Gwiazd

niedziela, 06 lipca 2014, 13:54 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, rozrywka

Za nami półmetek Festiwalu Gwiazd, chwile wzruszeń, duchowych uniesień i spotkań z artystami. Przed nami jeszcze tylko weekend –sobota i niedziela z gwiazdami.
W sobotę ( 5 lipca ) warto wybrać się na spektakl teatralny przygotowany przez Teatr „Kamienica” z Warszawy p.t. „Porwanie Sabinek”. To pełna zabawnych perypetii historia rodziny Owidowiczów zamieszkujących Otwock na początku XX wieku. Ich stateczne życie zadrży w posadach , ponieważ w mieście pojawi się objazdowy teatr Leonarda Strzygi – Strzyckiego… Spektakl można obejrzeć na scenie Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach o godz. 16:00 i 19:00. Cena biletu 50 zł.  Kibiców sportowych zapraszamy dzisiaj o godz. 18:00 na mecz w piłkę nożną. Na stadionie miejskim w Międzyzdrojach będzie można oglądać zmagania reprezentacji Artystów Polskich z Samorządowcami Pomorza Zachodniego. Ciekawe kto zwycięży „kultura czy urząd”?  Wieczorem w amfiteatrze  koncert Maryli Rodowicz z zespołem. Przypomnijmy, iż Maryla Rodowicz była jedną z gwiazd ,które wczoraj odcisnęły swoją dłoń w Alei Gwiazd.  Koncert odbędzie się o godz. 22:00, bilety w cenie 60 zł  do nabycia w Informacji Turystycznej. Nie zapominajmy, iż dla wszystkich amatorów kina przygotowano bezpłatne nocne seanse filmowe.  Jeszcze dzisiaj o godz. 24:00 na skwerze rekreacyjnym przy Alei Gwiazd można obejrzeć polski film p.t. „Facet (nie) potrzebny od zaraz” z Katarzyną Maciąg, Joanną Kulig i Anną Czartoryską – Niemczycką w rolach głównych.

A w niedzielę… o godz. 13:00 w sali Chopin hotelu Amber Baltic ostatnie festiwalowe spotkanie z gwiazdami. Będzie można zadać pytanie, zrobić sobie zdjęcie z aktorem oraz otrzymać jego autograf. O 16:00 i 19:00  na scenie Międzynarodowego Domu Kultury  zabawna komedia w reżyserii Krzysztofa Jarosińskiego p.t. „ Roma i Julian”.  Wartka akcja, dowcipne dialogi, zaskakujące rozwiązania i doborowa obsada aktorska ( na scenie zobaczymy znanych z serialu „Daleko od noszy” Pawła Wawrzeckiego i Hannę Śleszyńską )  sprawią, że wszyscy będziemy się dobrze bawić.

Dla zwolenników sztuki z gatunku czarnej komedii absurdu polecamy „ Więzi rodzinne”, spektakl w którym główną rolę gra znana nam z serialu „M jak miłość” Małgorzata Pieńkowska. Pani Małgorzata  jest również producentką spektaklu.  To doskonale skonstruowana intryga, która wciąga widza w pozornie banalny świat czterech kobiet –babci, dwóch córek i wnuczki, które za sprawą pewnego pogrzebu zmuszone są bliżej przyjrzeć się relacjom panującym w swojej rodzinie. Na spektakl organizatorzy zapraszają do sali Casino w hotelu Amber Baltic na godz. 19:00 . Bilety do nabycia w cenie 40 zł.

Źródło:

Anetta Czyżak
Urząd Miejski w Międzyzdrojach

Weekend na 19. Festiwalu Gwiazd Reviewed by on . Za nami półmetek Festiwalu Gwiazd, chwile wzruszeń, duchowych uniesień i spotkań z artystami. Przed nami jeszcze tylko weekend –sobota i niedziela z gwiazdami. Za nami półmetek Festiwalu Gwiazd, chwile wzruszeń, duchowych uniesień i spotkań z artystami. Przed nami jeszcze tylko weekend –sobota i niedziela z gwiazdami. Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top