sobota, 23 wrzesień 2023, 02:05

Nielegalna uprawa

Nielegalna uprawa

niedziela, 13 lipca 2014, 21:12 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim zatrzymali wczoraj kobietę i mężczyznę, którzy na terenie zalesionym prowadzili uprawę konopi indyjskich. Oboje niebawem usłyszą zarzuty.

Policjanci z Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego kamieńskiej komendy zwalczając przestępczość narkotykową po raz kolejny uzyskali informację o osobach uprawiających konopie indyjskie. Poczynione ustalenia były bardzo wiarygodne, dlatego funkcjonariusze natychmiast przystąpili do realizacji. Jak się okazało uprawa była prowadzona na terenie zalesionym w gminie Kamień Pomorski i składała się z 15 krzewów o wysokości od 40 do 100 cm. Sprawcy zostali zatrzymani kiedy szli z bańkami z wodą, by podlać rośliny. Para 23-latków z Kamienia Pomorskiego została przewieziona do policyjnego aresztu, gdzie spędziła noc. Funkcjonariusze dokonali również przeszukań w miejscach zamieszkania zatrzymanych, gdzie u mężczyzny w domu znaleźli nieznaczne ilości białego proszku oraz suszu marihuany. Sprawcom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

st.sierż Marta Szołtun

Nielegalna uprawa Reviewed by on . Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim zatrzymali wczoraj kobietę i mężczyznę, którzy na terenie zalesionym prowadzili uprawę konopi Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim zatrzymali wczoraj kobietę i mężczyznę, którzy na terenie zalesionym prowadzili uprawę konopi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top