niedziela, 1 październik 2023, 17:59

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Okradał łodzie
Okradał łodzie

Okradał łodzie

sobota, 26 lipca 2014, 18:45 Kategoria: Gmina Wolin, kronika zdarzeń

Policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież telewizora i tableta z łodzi motorowej. Niebawem zostanie mu przedstawiony zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dnia 24 lipca do komisariatu zgłosił się pokrzywdzony, któremu z łodzi motorowej zacumowanej przy nabrzeżu rzeki Dziwna w Wolinie skradziono telewizor i tablet o łącznej wartości ok. 800 zł. Policjanci patrolujący w tym czasie teren mariny zauważyli nietrzeźwego mężczyznę, który chodził między jachtami i zaglądał do ich wnętrza. Podczas legitymowania podawał funkcjonariuszom nieprawdziwe dane osobowe. 38- latek został przewieziony do jednostki policji, gdzie podczas rozpytania przyznał się do tej i wielu innych kradzieży. Skradzione mienie sprzedawał a zarobione pieniądze przeznaczał na alkohol i jedzenie. Część utraconych przedmiotów policjanci odzyskali. Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Część utraconych przedmiotów policjanci odzyskali.

st.sierż. Marta Szołtun

Okradał łodzie Reviewed by on . Policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież telewizora i tableta z łodzi motorowej. Niebawem zostanie mu przedstaw Policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież telewizora i tableta z łodzi motorowej. Niebawem zostanie mu przedstaw Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top