piątek, 1 grudzień 2023, 00:06

Strona główna » REGION » Nasi na Eurojam

Nasi na Eurojam

środa, 20 sierpnia 2014, 22:09 Kategoria: REGION, religia, społeczeństwo

Dziś grupa czterech dziewcząt i czterech chłopców reprezentująca zastępy działające w Pobierowie i Kamieniu Pomorskim pojechała na spotkanie z TVP Szczecin, z redakcją programu „Arka”, aby zdać relację ze swojego wyjazdu na Eurojam we Francji. Co to takiego Eurojam? Otóż jest to organizowany co mniej więcej dziesięć lat ogólnoeuropejski zlot skautów Federacji Skautingu Europejskiego. Do tej Federacji należy Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza”. Ostatni tai zlot odbył się w Polsce w 2003 roku. Tegoroczny zlot zgromadził 12 500 uczestników z Włoch, Francji, Polski, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Belgii, Portugalii, Szwajcarii, Białorusi, Ukrainy, Litwy, Rosji, Bułgarii, Rumunii, Węgier, Słowacji oraz także z Kanady. Z Kamienia Pomorskiego uczestniczyło sześć osób, z Pobierowa cztery plus jedna osoba dorosła, mama jednej z dziewcząt. Wyjazd trwał od 31 lipca do 14 sierpnia. W drodze powrotnej udało się zobaczyć Paryż!
Natomiast dziś grupa uczestnicząca w zlocie opowiedziała przed kamerą o swoich doświadczeniach i przeżyciach związanych z tym wyjazdem. Materiał będzie już niedługo!

Więcej o zlocie na stronie internetowej: www. eurojam.eu/pl/

Nasi na Eurojam Reviewed by on . Dziś grupa czterech dziewcząt i czterech chłopców reprezentująca zastępy działające w Pobierowie i Kamieniu Pomorskim pojechała na spotkanie z TVP Szczecin, z r Dziś grupa czterech dziewcząt i czterech chłopców reprezentująca zastępy działające w Pobierowie i Kamieniu Pomorskim pojechała na spotkanie z TVP Szczecin, z r Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top