sobota, 3 grudzień 2022, 09:49

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Strażackie zakończenie lata w Trzebieszewie
Strażackie zakończenie lata w Trzebieszewie

Strażackie zakończenie lata w Trzebieszewie

niedziela, 31 sierpnia 2014, 17:06 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, rozrywka, TWOJA GMINA

W sobotnie popołudnie (30.08.) w Trzebieszewie odbyło się Strażackie Zakończenie Lata w którym królowały przede wszystkim dzieci, którym organizatorzy przygotowali szereg wyśmienitych i bardzo urozmaiconych atrakcji.

Były biegi w workach, konkurs pożarniczy, dmuchaniec do darmowych igraszek, budowanie domów z wielkich klocków i oczywiście zapoznanie się ze sprzętem pożarniczym. Dzieci mogły popróbować użycia małych sikawek (armatek wodnych) strącając strumieniem wody postawione przedmioty. Wiele z nich radziło sobie doskonale innym musieli pomagać rodzice, którzy tez brali udział w tej zabawie.

A w ogóle zabawa była przednia i dzieci i dorośli bawili się wspaniale. Pogoda też dopisała, a aby się posilić zapraszano do smakowitych kiełbasek i kaszanki z grilla.

Strażacy z Trzebieszewa, którzy byli organizatorami tej imprezy, spisali się na medal i tylko należy żałować, że inne miejscowości w większości nie próbują zorganizowania takich imprez, bo to bardzo dobra i sprawdzona sprawa bratania się młodzieży i dorosłych.

Obserwator

Obserwator

Strażackie zakończenie lata w Trzebieszewie Reviewed by on . W sobotnie popołudnie (30.08.) w Trzebieszewie odbyło się Strażackie Zakończenie Lata w którym królowały przede wszystkim dzieci, którym organizatorzy przygotow W sobotnie popołudnie (30.08.) w Trzebieszewie odbyło się Strażackie Zakończenie Lata w którym królowały przede wszystkim dzieci, którym organizatorzy przygotow Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top