wtorek, 28 czerwiec 2022, 11:26

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » „Mój Rynek”- czyli nasz rynek
„Mój Rynek”- czyli nasz rynek

„Mój Rynek”- czyli nasz rynek

niedziela, 14 września 2014, 19:57 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka, społeczeństwo

Doczekaliśmy się w po bardzo długim okresie oczekiwania targowiska, zwanego „Mój Rynek”, i to targowiska z prawdziwego zdarzenia. Prace nad jego budową rozpoczęły się w maju ubiegłego roku, a wykonawca robót „Zakład Remontowo – Budowlany Stanisław Jankowski” z Kamienia Pomorskiego zakończył swoje zadanie z końcem czerwca br.

W uroczystości otwarcia uczestniczyły m.in. władze miasta i kamieńscy radni, sołtysi z pobliskich sołectw, przedsiębiorcy, a także mieszkańcy. Cały koszt tej inwestycji to ponad 1,2 mln złotych, w czym 725 tys. złotych pochodzi ze środków zewnętrznych. W skład całej infrastruktury wchodzi: 27. pomieszczeń (lokali) handlowych, 10. wiat targowych dla rolników, a także pomieszczenia sanitarne. Targowisko zostało wyposażone w bieżącą wodę, kanalizację deszczową i sanitarną, dostępna też jest energia elektryczna, wykonane zostało także oświetlenie zewnętrzne, wzdłuż utwardzonej drogi, piesze ciągi oraz parkingi i ogrodzenie. Teren targowiska jest pilnowany przez firmę ochroniarską.

„Mój Rynek”- czyli nasz rynek Reviewed by on . Doczekaliśmy się w po bardzo długim okresie oczekiwania targowiska, zwanego „Mój Rynek”, i to targowiska z prawdziwego zdarzenia. Prace nad jego budową rozpoczę Doczekaliśmy się w po bardzo długim okresie oczekiwania targowiska, zwanego „Mój Rynek”, i to targowiska z prawdziwego zdarzenia. Prace nad jego budową rozpoczę Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top