wtorek, 28 czerwiec 2022, 10:35

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Floribeth Mora Diaz w Kamieniu Pomorskim
Floribeth Mora Diaz w Kamieniu Pomorskim

Floribeth Mora Diaz w Kamieniu Pomorskim

wtorek, 16 września 2014, 20:44 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, religia, społeczeństwo

Pielgrzymuje po całym świecie, aby przekazywać innym swoje świadectwo wiary i uzdrowienia. Cudownie uzdrowiona za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II. Cud ten stał się podstawą do jego kanonizacji. Floribeth Mora Diaz odwiedziła właśnie w miniony poniedziałek Kamień Pomorski, i uczestniczyła we mszy świętej w kamieńskiej katedrze. Po jej zakończeniu opowiedziała wszystkim zgromadzonym swoją niezwykłą a zarazem ciekawą historię. To właśnie ona, Floribeth Mora Diaz 27 kwietnia br. niosła w czasie uroczystej Eucharystii relikwiarz Świętego już Papieża Polaka. W tej podróży po naszym regionie towarzyszą jej również: najmłodszy syn Keyner Arce Mora, oraz o. Franciszek Filar SVD, który jest jednocześnie jej tłumaczem.

Floribeth Mora Diaz 27 kwietnia br. niosła w czasie uroczystej Eucharystii relikwiarz Świętego już Papieża Polaka. W tej podróży po naszym regionie towarzyszą jej również jej najmłodszy syn, oraz o. Franciszek Filar SVD, który jest jednocześnie jej tłumaczem.

Floribeth Mora Diaz w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . Pielgrzymuje po całym świecie, aby przekazywać innym swoje świadectwo wiary i uzdrowienia. Cudownie uzdrowiona za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II. Cud ten sta Pielgrzymuje po całym świecie, aby przekazywać innym swoje świadectwo wiary i uzdrowienia. Cudownie uzdrowiona za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II. Cud ten sta Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top