wtorek, 28 czerwiec 2022, 10:36

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zaczarowane przystanki autobusowe w Jarszewie, Skarchowie i Rzewnowie

Zaczarowane przystanki autobusowe w Jarszewie, Skarchowie i Rzewnowie

wtorek, 30 września 2014, 07:53 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Warsztaty „Przystanek do Marzeń” dobiegły końca. Technika szablonowa okazała się świetną zabawą dla wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych. Napisy, wzory i obrazki, które widać na przystankowych ścianach są kolorowe i ciekawe, jednak najbardziej istotne jest to, jak mali podróżnicy czują się na zaczarowanych przez siebie przystankach.

To nasz przystanek, o który dbamy i z którego korzystamy razem – zgodnie stwierdzały dzieci. Czy na fantazyjnie ozdobionych ścianach przystanków, pojawią się wulgarne napisy i niecenzuralne obrazki? Uczestnicy warsztatów są pełni optymizmu i uważają, że to już przeszłość. Zapytani jak długo ich zdaniem powisi huśtawka zawieszona na przystanku w Rzewnowie, odpowiadają: „3 lata”, „6 miesięcy”, i to jest piękne.

Warsztaty były przede wszystkim dobrą, twórczą zabawią, udało się nam osiągnąć zamierzony cel – nawiązać relacje z przestrzenią, poczuć się jej kreatorem. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za wspólną pracę i świetną zabawę! Przystanki są Wasze!

Jakub Gmiński, Stowarzyszenie Kulturalny Kamień

(„Przystanek do Marzeń” został zorganizowany w ramach projektu Artystyczny Kulturobus Kamieńskiego Domu Kultury. W warsztatach wzięło udział około 50 osób.)

Kamieński Dom Kultury

Zaczarowane przystanki autobusowe w Jarszewie, Skarchowie i Rzewnowie Reviewed by on . Warsztaty "Przystanek do Marzeń" dobiegły końca. Technika szablonowa okazała się świetną zabawą dla wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych. Napisy, wzory i o Warsztaty "Przystanek do Marzeń" dobiegły końca. Technika szablonowa okazała się świetną zabawą dla wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych. Napisy, wzory i o Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top