niedziela, 1 październik 2023, 17:40

Strona główna » WYDARZENIA » historia » „Miasto 44” oczami gimnazjalistów.
„Miasto 44” oczami gimnazjalistów.

„Miasto 44” oczami gimnazjalistów.

czwartek, 02 października 2014, 07:46 Kategoria: historia, kultura i sztuka, REGION

W Dzień Chłopaka -30 września, uczniowie z trzech klas naszego gimnazjum wybrali się, wraz z wychowawczyniami, na wycieczkę do Szczecina. Zwiedziliśmy wystawę w Eurece, co niewątpliwie zainteresowało uczniów, gdyż jest to jedyne muzeum w Szczecinie, w którym wszystkiego można dotknąć, a oprowadzający po wystawie student, prezentuje ciekawe doświadczenia fizyczno-astronomiczne.

Jednak największym przeżyciem tego dnia był czas spędzony w kinie. Podczas seansu „Miasta 44”, jak rzadko kiedy, panowała przejmująca cisza, a na koniec filmu usłyszeć można było pojedyncze brawa, co jest w kinie rzadkością. Młodzież opuszczała salę kinową w skupieniu, w oczach niektórych uczniów widać było łzy. Tak. Z pewnością ten film należy zobaczyć, gdyż niewątpliwie dostarcza niecodziennych, głębokich przeżyć i jest przykładem wielkiego, ambitnego kina.

Uczy, wzrusza, zmusza do refleksji. Gorąco polecamy.

               Renata Kronenberg/Kronia

 

„Miasto 44” oczami gimnazjalistów. Reviewed by on . W Dzień Chłopaka -30 września, uczniowie z trzech klas naszego gimnazjum wybrali się, wraz z wychowawczyniami, na wycieczkę do Szczecina. Zwiedziliśmy wystawę w W Dzień Chłopaka -30 września, uczniowie z trzech klas naszego gimnazjum wybrali się, wraz z wychowawczyniami, na wycieczkę do Szczecina. Zwiedziliśmy wystawę w Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top