czwartek, 1 grudzień 2022, 19:01

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Grunt to rodzinka…
Grunt to rodzinka…

Grunt to rodzinka…

niedziela, 26 października 2014, 22:27 Kategoria: Gmina Wolin, kronika zdarzeń

Policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży przedmiotów należących do jego dziadków. 20-latek usłyszał wczoraj zarzut, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolińscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że młody mężczyzna dokonał kradzieży drukarki marki „Canon”, wiertarki oraz poroża jelenia z domu swoich dziadków. Wartość skradzionego mienia wyceniono na 1600 zł. Funkcjonariusze natychmiast udali się do miejscowości w której doszło do kradzieży a następnie zatrzymali sprawcę i przewieźli go do policyjnego aresztu.

Ustalili również, co stało się z utraconymi przedmiotami i odzyskali część z nich. Jak się okazało, sprawca sprzedał wartościowy sprzęt za kilkadziesiąt złotych, które następnie przeznaczył na zakup alkoholu.

Mieszkaniec gminy Wolin przyznał się do zarzucanego czynu.

st.sierż Marta Szołtun

Grunt to rodzinka… Reviewed by on . Policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży przedmiotów należących do jego dziadków. 20-latek usłyszał wczoraj zarz Policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży przedmiotów należących do jego dziadków. 20-latek usłyszał wczoraj zarz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top