czwartek, 1 grudzień 2022, 18:25

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Złote Gody w Gminie Świerzno

Złote Gody w Gminie Świerzno

poniedziałek, 27 października 2014, 20:56 Kategoria: Gmina Świerzno, społeczeństwo

Jak co roku w Urzędzie Gminy w Świerznie odbywają się „Złote Gody”. Medal Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawany jest osobom, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Pary, które obchodziły 50 lat pożycia małżeńskiego to:

1) Józefa i Tadeusz Stachurscy,

2) Maria i Jan Golec,

3) Teresa i Alfred Sciebura,

4) Stanisława i Ryszard Rybiccy.

Medale wręczył Wójt Gminy Świerzno Pan Krzysztof Atras w asyście Kierownika USC Pani Emilii Szczeblewskiej. Szanowni Jubilaci przyjęli także gratulacje od Przewodniczącego Rady Gminy Pana Dariusza Mądreckiego zaproszonego na uroczystość. Odznaczeni otrzymali kwiaty, listy gratulacyjne oraz upominki. Po oficjalnej części uroczystości jubilatów z rodzinami zaproszono na słodki poczęstunek i symboliczną lampkę szampana. Uroczystość zakończono wspólnym zdjęciem. Jubilatom złożono życzenia długich i pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i spokoju.

 

Złote Gody w Gminie Świerzno Reviewed by on . Jak co roku w Urzędzie Gminy w Świerznie odbywają się "Złote Gody". Medal Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawany jest osobom, które przeżyły 50 lat w jednym Jak co roku w Urzędzie Gminy w Świerznie odbywają się "Złote Gody". Medal Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawany jest osobom, które przeżyły 50 lat w jednym Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top