czwartek, 1 grudzień 2022, 18:33

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Golczewo » Pokaz mody uczniowskiej w GP „Pomerania” w Dziwnowie.
Pokaz mody uczniowskiej w GP „Pomerania” w Dziwnowie.

Pokaz mody uczniowskiej w GP „Pomerania” w Dziwnowie.

czwartek, 30 października 2014, 21:53 Kategoria: Gmina Golczewo, społeczeństwo

Do szkoły przychodzimy przede wszystkim uczyć się, ale oprócz tego ważne jest jak w niej wyglądamy.

Wygląd, styl ubierania się świadczy, min. o tym co mamy w głowie, czy szanujemy innych ludzi, czy potrafimy żyć w grupie- stosując się do konkretnych zasad, w niej obowiązujących.

Statut naszej szkoły jasno i jednoznacznie określa, w jaki sposób powinien wyglądać uczeń Gimnazjum Publicznego „Pomerania” w Dziwnowie.

Strój uczniowski , to przede wszystkim barwy szkolne, a zatem wszelkie odcienie szarości, czerni, bieli i brązu, a nie krzykliwe czerwienie, róże, czy też zielenie i fiolety.

Samorząd Uczniowskie postanowił pokazać młodzieży , że strój szkolny nie musi oznaczać stroju niemodnego, a wręcz przeciwnie, szkolnie to także modnie i wygodnie.

Stąd też pomysł przygotowania pokazu mody uczniowskiej, tym bardziej, że jesteśmy przekonani, iż większość zestawów ubrań zaprezentowanych na tymże pokazie, z pewności ą uczniowie odnajdą we własnej garderobie.

       opiekun SU Renata Kronenberg/Kronia

Pokaz mody uczniowskiej w GP „Pomerania” w Dziwnowie. Reviewed by on . Do szkoły przychodzimy przede wszystkim uczyć się, ale oprócz tego ważne jest jak w niej wyglądamy. Wygląd, styl ubierania się świadczy, min. o tym co mamy w gł Do szkoły przychodzimy przede wszystkim uczyć się, ale oprócz tego ważne jest jak w niej wyglądamy. Wygląd, styl ubierania się świadczy, min. o tym co mamy w gł Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top