środa, 7 grudzień 2022, 20:49

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Projekt Centrum Edukacyjno-Kulturalnego nad Zalewem Kamieńskim
Projekt Centrum Edukacyjno-Kulturalnego nad Zalewem Kamieńskim

Projekt Centrum Edukacyjno-Kulturalnego nad Zalewem Kamieńskim

sobota, 08 listopada 2014, 21:58 Kategoria: edukacja, Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Z przyjemnością prezentujemy państwu pierwszą wizualizację projektowanego Centrum Edukacyjno-Kulturalnego nad Zalewem Kamieńskim. To gminne centrum będzie zlokalizowane w miejscu obecnych nieruchomości gminnych (budynek byłego ZGM-u i budynek byłego hotelu żeglarskiego). Opisywany projekt będzie skierowany na całoroczną edukację ekologiczną, kulturalną oraz rozrywkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Gminy Kamień Pomorski. Jako obiekt całoroczny będzie mógł przyjmować również zorganizowane grupy nie tylko z Polski ale także z zagranicy. Będziemy wdzięczny Państwu za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące przedstawionej wizualizacji, które prosimy kierować na adres promocja@kamienpomorski.pl.

Burmistrz Kamienia Pomorskiego

Bronisław Grzegorz Karpiński

Projekt Centrum Edukacyjno-Kulturalnego nad Zalewem Kamieńskim Reviewed by on . Z przyjemnością prezentujemy państwu pierwszą wizualizację projektowanego Centrum Edukacyjno-Kulturalnego nad Zalewem Kamieńskim. To gminne centrum będzie zloka Z przyjemnością prezentujemy państwu pierwszą wizualizację projektowanego Centrum Edukacyjno-Kulturalnego nad Zalewem Kamieńskim. To gminne centrum będzie zloka Rating: 0

Komentarze (1)

  • kamienianka

    Widzę że plaży miejskiej się nie doczekam. Zabraknie po prostu na nią miejsca. Zabudujecie każdy skrawek ziemi położony przy wodzie betonem. Mieszkamy przy wodzie, a nawet nie możemy nóg zamoczyć dla ochłody w upalny dzień. Bez samochodu rodzic z małym dzieckiem w Kamieniu nie ma szansy na spędzenie kilku godzin na trawce, nad wodą. U nas trzeba wsiąść w samochód i jechać na zatłoczony, drogi parking nad morze, gdzie znalezienie miejsca graniczy z cudem. Kiedyś był skrawek plaży koło przystani, potem próba zagospodarowania Żółcina, teraz chce się nas oszołomić wizją kolejnych szklano betonowych konstrukcji nad wodą. Może wybierzcie się państwo decydenci do Golczewa nad jezioro, do Lubczyny, żeby daleko nie szukać. Tam człowiek ma szansę na odpoczynek nad wodą parę metrów od domu.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top