środa, 7 grudzień 2022, 21:32

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Akademia poświęcona Dniu Niepodległości i Dniu Seniora.

Akademia poświęcona Dniu Niepodległości i Dniu Seniora.

czwartek, 13 listopada 2014, 10:48 Kategoria: Gmina Świerzno, historia, społeczeństwo

W przeddzień 11 listopada br. w hali sportowej w Świerznie odbyła się uroczysta akademia poświęcona Dniu Niepodległości i Dniu Seniora. Gminę Świerzno reprezentował Wójt Krzysztof Atras oraz  Sekretarz Emilia Szczeblewska. Z Powiatu Kamieńskiego obecny był Wicestarosta Radosław Drozdowicz, a z Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego – Radny Artur Łącki. Zaproszenie na uroczystość przyjął także ksiądz proboszcz ze Świerzna Rafał Stęszewski oraz kombatanci Roman Pintal, Bolesław Cieślik i Czesław Skubisz. Młodzież naszego gimnazjum pod opieką Danuty Snarskiej i Doroty Budzyńskiej przygotowała przedstawienie patriotyczne pn. „Po polsku myślę”.Po uroczystym przedstawieniu reprezentanci kół terenowych Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Gminy Świerzno wręczyli podziękowania za współpracę i pomoc na rzecz seniorów. Pamiątkowe patery otrzymali: Wójt Gminy Świerzno Krzysztof Atras, Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Mądrecki, Wicestarosta Powiatu Kamieńskiego Radosław Drozdowicz oraz Radna Powiatu Emilia Szczeblewska.

Sołtys Świerzna oraz Rada Sołecka składają podziękowania za pomoc w przygotowaniu uroczystości Dnia Seniora następującym osobom:

– Dyrektorowi, nauczycielom i pracownikom obsługi Gimnazjum w Świerznie

– Członkom Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Świerznowskiej

– Pracownikom Urzędu Gminy Świerzno

– Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Kaleniu.

Źródło: Sołectwo Świerzno

Akademia poświęcona Dniu Niepodległości i Dniu Seniora. Reviewed by on . W przeddzień 11 listopada br. w hali sportowej w Świerznie odbyła się uroczysta akademia poświęcona Dniu Niepodległości i Dniu Seniora. Gminę Świerzno reprezent W przeddzień 11 listopada br. w hali sportowej w Świerznie odbyła się uroczysta akademia poświęcona Dniu Niepodległości i Dniu Seniora. Gminę Świerzno reprezent Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top