środa, 7 grudzień 2022, 20:26

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Miał nerwa na dziewczynę
Miał nerwa na dziewczynę

Miał nerwa na dziewczynę

czwartek, 20 listopada 2014, 21:02 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski

Kamieńscy policjanci zatrzymali 32-latka, który dokonał zniszczenia lamp na ul. Mickiewicza w Kamieniu Pomorskim. Mężczyźnie przedstawiono zarzut niszczenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W dniu 17 listopada 2014r policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Mickiewicza mężczyzna niszczy lampy i przewraca kosze na śmieci. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce gdzie zastali 32-letniego mieszkańca Kamienia Pomorskiego. Został on zatrzymany a następnie przewieziony do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze poddali go badaniu na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem 1,5 promila.

Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia łącznie 16 lamp. Jak tłumaczył policjantom zdenerwował się na dziewczynę. Wartość mienia oszacowano na kwotę 3,200 zł.

st.sierż Marta Szołtun

Miał nerwa na dziewczynę Reviewed by on . Kamieńscy policjanci zatrzymali 32-latka, który dokonał zniszczenia lamp na ul. Mickiewicza w Kamieniu Pomorskim. Mężczyźnie przedstawiono zarzut niszczenia mie Kamieńscy policjanci zatrzymali 32-latka, który dokonał zniszczenia lamp na ul. Mickiewicza w Kamieniu Pomorskim. Mężczyźnie przedstawiono zarzut niszczenia mie Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top