środa, 7 grudzień 2022, 19:58

Tragedia w Benicach

Tragedia w Benicach

sobota, 22 listopada 2014, 22:10 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

Wczoraj po godzinie 15:30 na jednym z placów budowy doszło do tragedii w której zginęło trzech pracowników jednej z firm budowlanych z Recza.

Robotnicy pracowali przy przemieszczaniu wysokiego stalowego rusztowania w inne miejsce. Prawdopodobnie nie zauważyli lub źle ocenili bliskości linii energetycznej do której dotknęło w pewnej chwili rusztowanie. Rażone prądem elektrycznym na miejscu zginęły trzy osoby w wieku 30 – 55 lat. Jedna osoba została odwieziona do szpitala w ciężkim stanie.

Tragedia wstrząsnęła miejscowym środowiskiem, które z nie niedowierzaniem spogląda teraz zza płotu na wysokie rusztowanie na placu budowy, będące niemym świadkiem tej tragedii.

Obserwator

 

Tragedia w Benicach Reviewed by on . Wczoraj po godzinie 15:30 na jednym z placów budowy doszło do tragedii w której zginęło trzech pracowników jednej z firm budowlanych z Recza. Robotnicy pracowal Wczoraj po godzinie 15:30 na jednym z placów budowy doszło do tragedii w której zginęło trzech pracowników jednej z firm budowlanych z Recza. Robotnicy pracowal Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top