piątek, 9 grudzień 2022, 14:15

Strona główna » WYDARZENIA » kultura i sztuka » Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

środa, 26 listopada 2014, 08:05 Kategoria: kultura i sztuka, POWIAT

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku Oddział dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim gościł małych miłośników tych sympatycznych i puchatych niedźwiadków. Na spotkanie przybyły dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2. Obejrzały one przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy III c pod kierunkiem wychowawczyni Anny Szadkowskiej. Scenariusz powstał na podstawie opowiadania „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak. Wesoła historyjka o tacie i synku niedźwiedziu pokazała, że nawet niewielki miły gest może komuś bardzo poprawić humor. Mali aktorzy świetnie się sprawdzili w swoich rolach i zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

W trakcie spotkania nie zabrakło również zabaw i tańców w rytm misiowych piosenek. Pani Dyrektor PiMBP Helena Zwolska przeczytała zebranym dzieciom wesołą historyjkę o urodzinach pana misia Bruma. Bibliotekarka przedstawiła prezentację o najbardziej znanych misiach z bajek i niedźwiedziach żyjących na całym świecie. Okazało się , że najbardziej lubiane misie to Kubuś Puchatek i Miś Uszatek. Na koniec wszyscy życzyli pluszowym misiom STO LAT !

Dzień Pluszowego Misia Reviewed by on . 25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku Oddział dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim g 25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku Oddział dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim g Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top