środa, 7 grudzień 2022, 22:06

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Kradzież z włamaniem
Kradzież z włamaniem

Kradzież z włamaniem

sobota, 29 listopada 2014, 13:52 Kategoria: Gmina Wolin, kronika zdarzeń

Wolińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy z 26 na 27 listopada dokonali kradzieży z włamaniem do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej oraz do punktu gastronomicznego w Wolinie. Obaj usłyszeli już zarzuty, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Dnia 27 listopada policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie otrzymali zgłoszenie o włamaniu do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, skąd ukradziono sprzęt komputerowy o wartości 2000 zł. Funkcjonariusze skierowani na to zdarzenie natychmiast ustalili personalia sprawców. Ich przypuszczenia potwierdził pies tropiący, który zaprowadził przewodnika do miejsca przebywania mężczyzn. Policjanci w trakcie przeszukania przy 29-latku i jego o 6 lat młodszym kompanie znaleźli skradziony z poradni sprzęt komputerowy ale również nową frytkownicę oraz produkty spożywcze. Jak ustalili mundurowi, mężczyźni tej nocy włamali się również do jednej z pizzerii, skąd ukradli mienie o wartości ponad 1000 zł.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, przyznali się do przedstawionych im zarzutów.

st.sierz. Marta Szołtun

Kradzież z włamaniem Reviewed by on . Wolińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy z 26 na 27 listopada dokonali kradzieży z włamaniem do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej oraz d Wolińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy z 26 na 27 listopada dokonali kradzieży z włamaniem do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej oraz d Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top