czwartek, 18 sierpień 2022, 12:38

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » Dla Mikołaja wiek nie ma znaczenia

Dla Mikołaja wiek nie ma znaczenia

wtorek, 09 grudnia 2014, 11:24 Kategoria: Gmina Dziwnów, Gmina Wolin, społeczeństwo

Tradycyjnie, jak w każdy czwartek,  my – wolontariusze GP „Pomerania”, w związku z akcją „Uśmiech pod sosnami” odwiedziliśmy pensjonariuszy  Zakładu Opiekuńczo- Pielęgnacyjnego, w Międzywodziu. Tym razem  towarzyszył nam Święty Mikołaj wraz ze Śnieżynkami, którzy  wspólnie rozdawali słodkie upominki, sprawiając, że na twarzach samotnych, chorych, starszych ludzi zagościł uśmiech i wzruszenie. A my, przyglądając się radosnym chwilom,  z  chęcią robiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z pensjonariuszami.

Następnego dnia, również w towarzystwie Mikołaja udaliśmy się do Domu Dziecka, w Wisełce. Podopieczni wcześniej napisali listy do Świętego Mikołaja, które przeczytaliśmy i na  podstawie  ich treści przygotowaliśmy prezenty. Nasi koledzy i koleżanki, przyjęli nas bardzo serdecznie, częstując nas wypiekami własnej „roboty”.  Wspólnie spędzaliśmy miło  czas rozmawiając, żartując, ciesząc się miłym towarzystwem.

Organizatorem akcji  były: pani Małgorzata Janawa oraz pani Agata Jędrzejewska-Jaskuła.

 

        Hubert Juncewicz /Mikołaj uczeń GP „Pomerania” w Dziwnowie

Dla Mikołaja wiek nie ma znaczenia Reviewed by on . Tradycyjnie, jak w każdy czwartek,  my - wolontariusze GP „Pomerania”, w związku z akcją „Uśmiech pod sosnami” odwiedziliśmy pensjonariuszy  Zakładu Opiekuńczo- Tradycyjnie, jak w każdy czwartek,  my - wolontariusze GP „Pomerania”, w związku z akcją „Uśmiech pod sosnami” odwiedziliśmy pensjonariuszy  Zakładu Opiekuńczo- Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top