czwartek, 18 sierpień 2022, 13:29

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Strażackie Orły – turniej OSP
Strażackie Orły – turniej OSP

Strażackie Orły – turniej OSP

wtorek, 09 grudnia 2014, 10:17 Kategoria: Gmina Świerzno, sport

Za nami kolejny turniej dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Świerzno pn. „Strażackie Orły”. W roku ubiegłym zwyciężyli druhowie ze Świerzna, którzy w tym roku byli jego organizatorami.

W niedzielę 7 grudnia br. w hali sportowej w Świerznie rywalizowali ze sobą druhowie z Gostynia, Kalenia, Świerzna i Stuchowa. O końcowe zwycięstwo i okolicznościowy puchar rywalizowano w następujących konkurencjach:

– podciąganie się na drążku

– rozwijanie i zwijanie węża W-52

– przeciąganie liny

– turniej w piłkę nożną halową.

Po kilkogodzinnej rywalizacji w duchu fair-play wyłoniono zwycięzcę. Puchar Przechodni „Strażackie Orły” trafił do rąk strażaków z Gostynia. Drugie miejsce zajęli gospodarze, trzecie stuchowianie, a czwarte miejsce zajęła młoda drużyna z Kalenia.

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrodę pieniężną. W imieniu Wójta gminy nagrody wręczył Wiceprezes Zarządu Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych Jan Konarski.

Druhowie z OSP Świerzno dziękują za pomoc w organizacji turnieju Wójtowi gminy Krzysztofowi Atrasowi oraz Dyrektorowi Gimnazjum Grzegorzowi Kubasowi za poprowadzenie sportowej rywalizacji.

Źródło: OSP Świerzno

Strażackie Orły – turniej OSP Reviewed by on . Za nami kolejny turniej dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Świerzno pn. „Strażackie Orły”. W roku ubiegłym zwyciężyli druhowie ze Świerzna, którzy Za nami kolejny turniej dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Świerzno pn. „Strażackie Orły”. W roku ubiegłym zwyciężyli druhowie ze Świerzna, którzy Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top