czwartek, 18 sierpień 2022, 13:02

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Halowy Puchar Polski w najbliższą sobotę
Halowy Puchar Polski w najbliższą sobotę

Halowy Puchar Polski w najbliższą sobotę

środa, 10 grudnia 2014, 16:55 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

13 grudnia 2014r. o godz. 11.00 w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany zostanie turniej eliminacyjny do Halowego Pucharu Polski 2015. Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Wydział Futsalu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie.

W turnieju wystąpi Reprezentacja Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, która zmierzy się z dwiema szczecińskimi drużynami: Sztorm Szczecin i Aquila Szczecin. Sobotni turniej wyłoni zwycięzcę, który przejdzie do dalszego etapu i powalczy na szczeblu wojewódzkim.

Reprezentacja KALF-u to drużyna utworzona na początku grudnia z najlepszych zawodników kamieńskiej ligi futsalowej. Zespół funkcjonuje przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, który zapewnia dostęp do bazy treningowej, jest również fundatorem nowego kompletu strojów piłkarskich. Trenerem reprezentacji został Dawid Sandzewicz. Treningi drużyny reprezentacyjnej odbywają się w każdy czwartek. Kadra ma do dyspozycji halę przez 2 godziny w tygodniu oraz zapewniony dostęp do siłowni.

Trener Dawid Sandzewicz powołał do kadry następujących zawodników: Janiszewski Mariusz, Marszałek Dariusz, Korzeniowski Bartek, Wikło Patryk, Kapczyński Adrian, Żabierek Paweł, Wróbel Mateusz, Jankowski Patryk, Juncewicz Patryk, Ciesielski Mateusz, Wittbrodt Kacper, Karczmarski Damian, Smerdel Szymon, Wysocki Krzysztof, Włodarek Szymon, Bulikowski Konrad i Nomejko Łukasz.

Sobotni turniej będzie pierwszym poważnym sprawdzianem dla naszej reprezentacji. Kadra rozegra dwa spotkania. Każdy mecz potrwa 2 x 12 minut z zatrzymywanym czasem. Zapraszamy do wspólnego kibicowania. Początek turnieju w sobotę, 13 grudnia o godz. 11.00.

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski
www.kalf.com.pl

Halowy Puchar Polski w najbliższą sobotę Reviewed by on . 13 grudnia 2014r. o godz. 11.00 w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany zostanie turniej eliminacyjny do Halowego Pucharu Polski 2015. Organ 13 grudnia 2014r. o godz. 11.00 w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany zostanie turniej eliminacyjny do Halowego Pucharu Polski 2015. Organ Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top