czwartek, 18 sierpień 2022, 11:57

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Marcin Zarzeczny w Kamieniu Pomorskim – spektakl „Zwierzenia Bezrobotnego Aktora”
Marcin Zarzeczny w Kamieniu Pomorskim – spektakl „Zwierzenia Bezrobotnego Aktora”

Marcin Zarzeczny w Kamieniu Pomorskim – spektakl „Zwierzenia Bezrobotnego Aktora”

środa, 10 grudnia 2014, 07:49 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

W piątek 12 grudnia w Kamieńskim Domu Kultury spektakl „Zwierzenia Bezrobotnego Aktora” – autorski, nasycony autobiograficznymi wątkami monodram Marcina Zarzecznego, aktora filmowego i telewizyjnego znanego z ról w takich produkcjach jak film „Układ Zamknięty” i serial TVN „Prosto w Serce”.

Karol Mroziński pisze w artykule „Chorzy na teatr” o spektaklu Zarzecznego: „słodko-gorzka opowieść o wzlotach i upadkach młodego aktora zachwyciła publiczność. Posypały się zaproszenia z miast w całej Polsce. Zarzeczny, teoretycznie bezrobotny aktor, rozpoczął intensywne tournée po kraju. Jego spektakl stał się najgłośniejszym i najczęściej granym monoaktem ubiegłego roku, a on stał się najbardziej zapracowanym aktorem w Polsce.” (Wprost Nr. 35/2014)

Teraz Marcin Zarzeczny odwiedzi również Kamień Pomorski. Zapraszamy. Bilety do kupienia w biurze KDK. Możliwa rezerwacja telefoniczna pod nr. 663 980 133.

Kamieński Dom Kultury

Marcin Zarzeczny w Kamieniu Pomorskim – spektakl „Zwierzenia Bezrobotnego Aktora” Reviewed by on . W piątek 12 grudnia w Kamieńskim Domu Kultury spektakl "Zwierzenia Bezrobotnego Aktora" - autorski, nasycony autobiograficznymi wątkami monodram Marcina Zarzecz W piątek 12 grudnia w Kamieńskim Domu Kultury spektakl "Zwierzenia Bezrobotnego Aktora" - autorski, nasycony autobiograficznymi wątkami monodram Marcina Zarzecz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top