czwartek, 18 sierpień 2022, 12:26

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Pobili i okradli 19-latka
Pobili i okradli 19-latka

Pobili i okradli 19-latka

czwartek, 18 grudnia 2014, 13:27 Kategoria: Gmina Wolin, kronika zdarzeń

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy pobili mieszkańca małej miejscowości w gminie Wolin. 40-latka usłyszała również zarzut kradzieży.
Do zdarzenia doszło wieczorem 16 grudnia. Do 19-latka podeszli sprawcy i po krótkiej wymianie zdań kobieta pchnęła młodego mężczyznę. Kiedy ten się przewrócił kopali go i zadawali uderzenia rękami po całym ciele. Pokrzywdzony zdołał wsiąść na rower i odjechał pozostawiając w miejscu w którym upadł telefon komórkowy oraz puszkę piwa. Kobieta ukradła te przedmioty, ich wartość to 500 zł.
Policjanci, którzy zostali powiadomieniu o tym zajściu natychmiast ustalili rysopis sprawców i już kilka godzin później oboje zostali zatrzymani. Skradziony telefon funkcjonariusze odzyskali i zwrócili właścicielowi.
Sprawcy przyznali się do przedstawionych zarzutów. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

st.sierż Marta Szołtun

Pobili i okradli 19-latka Reviewed by on . Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy pobili mieszkańca małej miejscowości w gminie Wolin. 40-latka usłyszał Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy pobili mieszkańca małej miejscowości w gminie Wolin. 40-latka usłyszał Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top