czwartek, 18 sierpień 2022, 13:37

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Nowy biskup Henryk Wejman w katedrze kamieńskiej
Nowy biskup Henryk Wejman w katedrze kamieńskiej

Nowy biskup Henryk Wejman w katedrze kamieńskiej

czwartek, 25 grudnia 2014, 19:45 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, religia, społeczeństwo

Katedra wypełniona była po przysłowiowe brzegi w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, bowiem tego dnia w samo południe odwiedził nasze miasto nowy biskup pomocniczy Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej ks. prof. Henryk Wejman. Dostojnego gościa przywitał burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło, gospodarz miejscowej parafii ks. Dariusz Żarkowski oraz przedstawiciele wspólnoty parafialnej. Podczas uroczystej mszy świętej biskup Henryk Wejman udzielił sakramentu Chrztu Świętego dwójce dzieci. Należy w tym miejscu dodać, iż Kamień Pomorski jest pierwszym miejscem w podróży duszpasterskiej nowego biskupa, który dopiero w dniu jutrzejszym zaszczyci swoją obecnością rodzinną parafię.

 

Nowy biskup Henryk Wejman w katedrze kamieńskiej Reviewed by on . Katedra wypełniona była po przysłowiowe brzegi w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, bowiem tego dnia w samo południe odwiedził nasze miasto nowy biskup pom Katedra wypełniona była po przysłowiowe brzegi w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, bowiem tego dnia w samo południe odwiedził nasze miasto nowy biskup pom Rating: 0

Komentarze (1)

  • Gość

    O prosze, widze ze stachu sie podlizuje proboszczowi, a gadali na karpia….

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top