czwartek, 18 sierpień 2022, 12:12

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Gimnazjaliści przedszkolakom

Gimnazjaliści przedszkolakom

poniedziałek, 29 grudnia 2014, 22:15 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, religia

Już trzeci rok z rzędu uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim pod opieką p. Haliny Wojciechowskiej i p. Kingi Machowskiej przygotowali przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia” w ramach akcji „bajka dla przedszkolaka”.

Przedstawienie zostało zaprezentowane dzieciom z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 2 w Kamieniu Pomorskim. Uczniowie wcielili się w następujące role: Małgosia- Maryna Florianowicz kl. IIA, Jaś- Mateusz Ostapko kl. IIA, Ojciec- Mateusz Kądziela kl. IIB, Macocha- Natalia Banak kl. IIID, Wilk- Anna Banak kl. IIA, Krasnale: Adrianna Kępa z kl. IIID i Nikola Patro z kl. I C, Baba-Jaga- Aleksandra Dziśko z kl. IIA, Narrator- Zuzanna Gołdyn kl. IIB oraz Natalia Kuchta i Sara Czepiel z kl. IIB, które zaśpiewały piosenkę.

Widownia reagowała bardzo spontanicznie, co mogło świadczyć o udanym występie. Po spektaklu dzieci i aktorzy wspólnie zaśpiewali i zatańczyli „My jesteśmy Krasnoludki…” . Występ nagrodzony został huraganem braw i pozytywnymi opiniami ze strony dzieci i nauczycieli. Obie Panie Dyrektor pogratulowały występu i zaprosiły do współpracy w przyszłym roku.

Gimnazjaliści przedszkolakom Reviewed by on . Już trzeci rok z rzędu uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim pod opieką p. Haliny Wojciechowskiej i p. Kingi Machowskiej p Już trzeci rok z rzędu uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim pod opieką p. Haliny Wojciechowskiej i p. Kingi Machowskiej p Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top