Super wyniki!

Dnia 27 listopada 2014 roku  uczniowie naszego gimnazjum  brali udział w  konkursie z wiedzy o Argentynie. Do rywalizacji przystąpili gimnazjaliści z klas drugich i trzecich. Organizatorem konkursu w  gimnazjum był pan Sławomir Guzik. Ex aequo pierwsze miejsce w szkolnych eliminacjach zajęły uczennice klasy 3A Klara Makówka i Magdalena Smażona. Serdecznie Gratulujemy!!!

Dnia 2 czerwca 2015 roku nasze uczennice wystąpią w etapie miejskim VII Konkursu Wiedzy o Hiszpanii i Krajach Hiszpańskojęzycznych – Argentyna. Organizatorem konkursu będzie  Zespół Szkół Ogólnokształcących  nr 2 w Szczecinie. Finał siódmej edycji konkursu będzie odbywał  się pod honorowym patronatem Ambasady Polskiej w Argentynie oraz księgarni hiszpańskich „ELITE”. W  finale konkursu wystąpi dziesięciu uczestników. Trzymamy kciuki za nasze uczennice!

bibliotekarz z gimnazjum