czwartek, 18 sierpień 2022, 13:15

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Miał trafić na złom, ale dotarł do właściciela
Miał trafić na złom, ale dotarł do właściciela

Miał trafić na złom, ale dotarł do właściciela

środa, 31 grudnia 2014, 16:38 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kronika zdarzeń

Kamieńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który ukradł z parkingu w Międzyzdrojach samochód marki Opel Astra. Sprawca usłyszał wczoraj zarzut, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 28 grudnia 2014r na parkingu w Międzyzdrojach. Policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie natychmiast zaczęli pracować nad ustaleniem personaliów sprawcy. Dzięki poczynionym ustaleniom już następnego dnia funkcjonariusze odzyskali pojazd a 24-letni mieszkaniec Międzyzdrojów został zatrzymany a następnie osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu, jak tłumaczył policjantom samochód chciał sprzedać na złom. Pojazd przekazano właścicielowi.

st.sierż Marta Szołtun

Miał trafić na złom, ale dotarł do właściciela Reviewed by on . Kamieńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który ukradł z parkingu w Międzyzdrojach samochód marki Opel Astra. Sprawca usłyszał wczoraj zarzut, grozi mu do 5 la Kamieńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który ukradł z parkingu w Międzyzdrojach samochód marki Opel Astra. Sprawca usłyszał wczoraj zarzut, grozi mu do 5 la Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top