niedziela, 22 maj 2022, 21:57

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Atrakcje Kamieńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Atrakcje Kamieńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Atrakcje Kamieńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

poniedziałek, 05 stycznia 2015, 22:32 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Z każdym dniem poszerza się lista partnerów i darczyńców pragnących wspomóc Orkiestrę. Jak co roku Finał w Kamieniu Pomorskim odbędzie się na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Wolińskiej. W tym roku rozpoczynamy o godzinie 15:00 a kończymy o godzinie 20:00 światełkiem do nieba.

Rozpoczynamy koncertem szczecińskiego zespołu Emerald. Po nim wystąpią dzieci z Kamieńskiego Domu Kultury i O rety! Flażolety. Po godzinie 16:00 rozpocznie się blok taneczny w którym wystąpią tancerze z Klubu Tańca i Szkoły Tańca Keep. W programie przewidziane są animacje taneczne dla wszystkich uczestników.

Na sali lustrzanej odbędzie się dyskoteka dla wolontariuszy i kamieńskiej młodzieży. Na hali głównej powstanie strefa dzieciaka z atrakcjami dla najmłodszych, przygotowane przez Stowarzyszenie Kulturalny Kamień, Cafe Pistacchio, Kamieński TBS i Park Miniatur i kolejek w Dziwnowie. Najmłodsi będą mogli przejechać się miniaturową kolejką, zjeść lody które przygotuje firma Pistacchio. Stowarzyszenie Kulturalny Kamień zaprasza do zabawy ze szczudłami i nauki żonglowania. Na hali będzie można również wypić kawę, zjeść pyszne ciasto czy grillowaną kiełbasę.

Z każdym dniem jest coraz więcej gadżetów na licytację. Wylicytowane zostaną mini gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, piłka z autografem Jerzego Dudka, medal wybity z okazji 50-lecia Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej. W naszą imprezę włączają się też Panie z firmy Avon, które przygotowały pokazy kosmetyczne. Będzie też można zrobić sobie zdjęcie w fotobudce u Tomka Teteli.O godzinie 19:00 zagra zespół Specyficzni z Goleniowa a o 20:00 tradycyjnie – światełko do nieba.

Zapraszamy do śledzenia strony facebookowej Kamieńskiego Domu Kultury.

 

Atrakcje Kamieńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Reviewed by on . Z każdym dniem poszerza się lista partnerów i darczyńców pragnących wspomóc Orkiestrę. Jak co roku Finał w Kamieniu Pomorskim odbędzie się na Hali Widowiskowo-S Z każdym dniem poszerza się lista partnerów i darczyńców pragnących wspomóc Orkiestrę. Jak co roku Finał w Kamieniu Pomorskim odbędzie się na Hali Widowiskowo-S Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top