niedziela, 22 maj 2022, 22:22

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Licytacja WOŚP Kamień Pomorski
Licytacja WOŚP Kamień Pomorski

Licytacja WOŚP Kamień Pomorski

piątek, 09 stycznia 2015, 08:00 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamieniu Pomorskim będzie można wylicytować mnóstwo interesujących przedmiotów – wiele z nich ma ogromną wartość kolekcjonerską. Obok standardowych gadżetów ściśle związanych z fundacją Jerzego Owsiaka takich jak plakaty, koszulki, kalendarze czy magnesy na lodówkę, na aukcji znajdą się również takie rarytasy jak piłka podpisana przez Jerzego Dudka przekazana przez p. Pawła Ukraińskiego, medal okolicznościowy przygotowany na pięćdziesięciolecie Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim przekazany przez p. Stanisława Motykę, eleganckie pióro i długopis oraz robiony ręcznie szalik przekazane przez p. Bożenę Muńdziakiewicz, koszulka siatkarki Aleksandry Krzos podpisana przez zawodniczki drużyny KPS Chemik Police (złote medale w Mistrzostwach Polski 2014 oraz Pucharze Polski 2014) przekazana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz wiele innych.

 

Na szczególną uwagę zasługuje twórczość osadzonych w Oddziale Zewnętrznym w Buniewicach podległym Aresztowi Śledczemu w Kamieniu Pomorskim. Wśród przekazanych na licytację przedmiotów znajdują się płaskorzeźby, obraz oraz konstrukcje z patyków i zapałek, np. miniaturowa Wieża Eiffla. Wylicytować będzie można też inne przykłady rękodzieła, takie jak bałwanek wykonany z szyszek przekazany przez p. Annę Siedlecką. Do kupienia będzie również książka poświęcona kulturze ludowej na Pomorzu Zachodnim (w dużej mierze dotycząca Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej w Kamieniu Pomorskim) oraz płyta DVD z etiudami Chopina w wykonaniu Leszka Możdżera i Tymona Tymańskiego.

 

Kolejną ciekawą pozycją są rodzinne bilety wstępu do Nadmorskiego Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie, który aktywnie włączy się w przygotowanie specjalnych atrakcji dla dzieci podczas finału w Kamieniu Pomorskim. Zachęcamy do udziału w imprezie, która odbędzie się już w niedzielę 11 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim (od godziny 15:00). Przedmioty będzie można wylicytować w przerwach pomiędzy występami.

 

Uwaga! Wciąż można przekazywać przedmioty na licytację do biura Kamieńskiego Domu Kultury, które będzie otwarte również w sobotę.

Kamieński Dom Kultury

 

Licytacja WOŚP Kamień Pomorski Reviewed by on . Podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamieniu Pomorskim będzie można wylicytować mnóstwo interesujących przedmiotów - wiele z nich ma ogro Podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamieniu Pomorskim będzie można wylicytować mnóstwo interesujących przedmiotów - wiele z nich ma ogro Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top