Stanowisko za wierność

Tęsknoty każdego Polaka- jak robić, żeby zarobić i się nie narobić? Nie da się? Jak się nie da, jak się da! Wystarczy zostać doradcą burmistrza. Oto, co czytamy na BIP-ie Urzędu Miejskiego: „Do zadań doradcy należy w szczególności :
1) udzielanie porad i konsultacji mających na celu usprawnienie funkcjonowania gminy,
2) udział w przedsięwzięciach wskazanych przez przełożonego,
3) udział w sesjach Rady Miejskiej, posiedzeniach komisji oraz innych zebraniach w miarę potrzeb,
4) udział w naradach organizowanych przez Burmistrza,
5) prowadzenie spraw związanych z organizacją i przebiegiem kontaktów oraz współpracy z gminnymi jednostkami organizacyjnymi, gminnymi spółkami oraz innymi jednostkami. „
Brakuje jeszcze punktu 6: Udzielanie porad, jak nawijać ludziom makaron na uszy.

 

szrek

6 komentarzy
Gość

A nie miało być oszczędnie…? Dla pospólstwa jest uśmieszek na świątecznym jarmarku i marne fajerwerki na Nowy Rok, a dla swoich funkcja „doradcy”, prezesura mariny … i co jeszcze?

Gość

Pani Ania jakas taka zmarznieta 😀

gość

to jest tak , głodnego nakarmić spragnionego napoić a temu co ma- jeszcze dołożyć ale gdzie ma być podana ta repeta

Gość

Dobre. Przywilej opozycji czyli walenie w bęben

Gość

Wlasciwy kucharz na właściwym miejscu 😀

Gość

…..????nie ma komentarzy???? ……wszyscy nabrali wody w usta??????