wtorek, 6 czerwiec 2023, 11:44

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Na co wyda Pan Burmistrz pół miliona?
Na co wyda Pan Burmistrz pół miliona?

Na co wyda Pan Burmistrz pół miliona?

niedziela, 18 stycznia 2015, 12:44 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, polityka

Pan „burmistrz” gminy Kamień Pomorski zarobi przez całą kadencję cirka about pół dużej „bańki”. Nic nam do jego zarobków i tej kasy. Ile zarobi, jak ją wyda i ile z niej wyda – nie nasza sprawa. Z forsą, którą zafundowali mu wyborcy, zrobi co zechce. Sposobów jej zagospodarowania są tysiące. Może ją np. przepuścić w kasynie. Łatwo przyszła, to i żal po niej będzie taki sobie. A jakby wygrał i podwoił konto? No to by nam gul jeszcze większy wyskoczył. Bo zazdrościć można tylko farta w życiu, zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

szrek

Na co wyda Pan Burmistrz pół miliona? Reviewed by on . Pan "burmistrz" gminy Kamień Pomorski zarobi przez całą kadencję cirka about pół dużej "bańki". Nic nam do jego zarobków i tej kasy. Ile zarobi, jak ją wyda i i Pan "burmistrz" gminy Kamień Pomorski zarobi przez całą kadencję cirka about pół dużej "bańki". Nic nam do jego zarobków i tej kasy. Ile zarobi, jak ją wyda i i Rating: 0

Komentarze (6)

 • Gość

  Jest chyba taka zasada, że wyrzuty sumienia mogą zepsuć samopoczucie. Złe samopoczucie może negatywnie wpłynąć na stan zdrowia. Jak coś zacznie poważnie szwankować to można liczyć tylko na farta.
  Wobec powyższego niektórzy wybierają rozstanie się z sumieniem.
  Ono jednak również wystawia rachunek – tylko niekiedy w dłuższej perspektywie.

 • Gość

  nowy sport, kto wyda wiecej xD

 • gość

  a co to jest ta panamerka?

  • Gość

   Porsche 😛

 • Gość

  Moze na panamerke, nawet reszta by zostala 😀

 • Gość

  I po co te brednie!! a ile zarobił Karpiński?? może i coś zrobił ale tylko dla Kamienia i kościoła, a gdzie reszta gminy, wsie?

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top