I tydzień ferii zimowych – Wolin 2015

Dobiegł końca pierwszy tydzień ferii zimowych w Ośrodku Kultury Gminy Wolin. W trakcie zajęć plastycznych tworzone były prace zbiorowe pt.: „Śnieżne szaleństwa”. Po zajęciach plastycznych odbyło się spotkanie na temat bezpieczeństwa pn.: „BEZPIECZNE FERIE”, zorganizowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kamieniu Pomorskim oraz Komendę Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim.   Dalsza część „szaleństw” odbyła się na parkiecie (zajęcia z rytmiki). Zwieńczeniem pierwszego tygodnia  ferii był pokaz powarsztatowy uczestników zajęć wokalnych    i gitarowych. Podczas pokazu swoje możliwości zaprezentowali gitarzyści: Mateusz Spustek i Piotr Jasiński w utworze „ Na szybko”, Jacek Kalibabka i Justyna Frąckowiak w utworze „Rock’n Roll”, Michał Jarmuł, Karolina Maciejewska, Karol Lebiecki, Klaudia Paś, Justyna Frąckowiak, Jacek Kalibabka   w utworze „Panie Janie” oraz wokaliści:  Gracja Kalibabka w utworze „Titanium”, Malwina Budziszewska i Wiktoria Godlewska w utworze „Karuzela”, Sandra Lewandowska w utworze „Pożyczony”, Moda Kalibabka w utworze „Halo”. Na koniec gitarzyści i wokaliści wykonali wspólnie utwór pt.: „Stand by me”.

Ośrodek Kultury Gminy Wolin