wtorek, 6 czerwiec 2023, 10:42

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Spotkanie z Anną Seniuk
Spotkanie z Anną Seniuk

Spotkanie z Anną Seniuk

piątek, 30 stycznia 2015, 22:35 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Zapraszamy na wieczór autorski z Anną Seniuk, który odbędzie się 4 lutego 2015 r. (środa) o godz. 19.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)

Na początku spotkania Anna Seniuk wygłosi poemat pt. „Wieczór w Teatrze Wielkim” Stanisława Balińskiego. Natomiast później opowie o swoich rolach filmowych i teatralnych.

„Anna Seniuk – aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa, profesor Akademii Teatralnej w Warszawie. Ukończyła PWST w Krakowie. W latach 1964-1970 była aktorką Starego Teatru w Krakowie. Wchodziła w skład zespołów Teatru Ateneum, Powszechnego w Warszawie i Teatru Polskiego. Od 2003 występuje w Teatrze Narodowym. Grała także w Teatrze Telewizji, w filmach i w licznych serialach. Współpracuje od lat z Teatrem Polskiego Radia, gdzie zagrała ponad 40 ról. Laureatka Nagrody miesięcznika „Teatr” za rolę Dulskiej w Moralności Pani Dulskiej G. Zapolskiej w Teatrze TV.”

Agencja Artystyczna

ACOUSTIC

 

 

Spotkanie z Anną Seniuk Reviewed by on . Zapraszamy na wieczór autorski z Anną Seniuk, który odbędzie się 4 lutego 2015 r. (środa) o godz. 19.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wst Zapraszamy na wieczór autorski z Anną Seniuk, który odbędzie się 4 lutego 2015 r. (środa) o godz. 19.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wst Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top