niedziela, 7 sierpień 2022, 17:44

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Wybuchowy kolekcjoner
Wybuchowy kolekcjoner

Wybuchowy kolekcjoner

środa, 04 lutego 2015, 22:45 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w minionym tygodniu zatrzymali mężczyznę, który na swojej posesji posiadał około 500 sztuk amunicji. 54-latkowi został przedstawiony zarzut a Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Funkcjonariusze w trakcie wykonywania czynności służbowych w jednej z miejscowości w gminie Kamień Pomorski znaleźli na terenie prywatnej posesji amunicję oraz przedmioty wyglądem przypominające granaty, zapalniki, pociski, naboje dużego kalibru oraz elementy broni palnej. Przedmioty te były częściowo popakowane w kartony i umieszczone na poddaszu budynku mieszkalnego oraz w budynku gospodarczym. Na miejscu przez kilka dni pracowali policjanci oraz saperzy z Jednostki Wojskowej w Dziwnowie. Zatrzymany właściciel posesji tłumaczył policjantom, że gromadził amunicję w celach kolekcjonerskich.

Za posiadanie amunicji bez wymaganego zezwolenia grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

st.sierż Marta Szołtun

Wybuchowy kolekcjoner Reviewed by on . Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w minionym tygodniu zatrzymali mężczyznę, który na swojej posesji posiadał około 500 sztuk amunicji Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w minionym tygodniu zatrzymali mężczyznę, który na swojej posesji posiadał około 500 sztuk amunicji Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top