piątek, 2 czerwiec 2023, 21:43

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Golczewo » Uroczystość upamiętnienia więźniów i robotników obozu pracy Sosnowice
Uroczystość upamiętnienia więźniów i robotników obozu pracy Sosnowice

Uroczystość upamiętnienia więźniów i robotników obozu pracy Sosnowice

środa, 25 lutego 2015, 07:49 Kategoria: Gmina Golczewo, historia, społeczeństwo
6 marca 2015 w Sosnowicach koło Golczewa odbędzie się uroczystość upamiętnienia więźniów i robotników obozu pracy Heinrichshof. Osoby zainteresowane wspólnym wyjazdem do Golczewa i uczestnictwem w uroczystości prosimy o kontakt i zapisy w siedzibie zarządu PZERI w godz. 10:00-14:00 od wtorku do piątku (Ul. Tadeusza Kościuszki 3, Kamień Pomorski) lub kontakt telefoniczny: 607 315 255, 728 858 449 lub 913821215. Organizatorami wyjazdów są Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów.
Korzystając z okazji, pragniemy poinformować, że Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kamieniu Pomorskim ma swoją stronę na facebooku:
Zapraszamy do polubienia naszego profilu – dzięki temu będą Państwo na bieżąco informowani o wszystkich wydarzeniach, których organizatorem i współorganizatorem jest nasz związek.
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów
Kamień Pomorski
Uroczystość upamiętnienia więźniów i robotników obozu pracy Sosnowice Reviewed by on . 6 marca 2015 w Sosnowicach koło Golczewa odbędzie się uroczystość upamiętnienia więźniów i robotników obozu pracy Heinrichshof. Osoby zainteresowane wspólnym wy 6 marca 2015 w Sosnowicach koło Golczewa odbędzie się uroczystość upamiętnienia więźniów i robotników obozu pracy Heinrichshof. Osoby zainteresowane wspólnym wy Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top