niedziela, 2 październik 2022, 10:53

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Koncert Omega Impact w Kamieniu Pomorskim

Koncert Omega Impact w Kamieniu Pomorskim

niedziela, 01 marca 2015, 12:59 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, rozrywka

3 marca w Kamieniu Pomorskim odbędzie się koncert zespołu Omega Impact. Omega Impact to grupa muzyczna założona w 2013 roku w Królestwie Niderlandów. Grupa, z uwagi na pochodzenie członków, ma charakter międzynarodowy. Założycielem zespołu oraz kompozytorem formacji jest szczecinianin Grzegorz Marciniak, pełniący również funkcje śpiewacze a towarzyszą mu: na klarnetach i saksofonie Katalończyk – Enric Sans i Morera; na perkusji Francuz – Théo Lanau; na fisharmonii Serb – Vladan Kulišić na kontrabasie Francuz – Jordi Cassagne. Muzykę grupy charakteryzuje stylistyczna różnorodność, łącząca muzykę etno z elementami pop. Każda kompozycja nosi znamiona kreatywnej współpracy pomiędzy muzykami wywołująca bardzo efektowne wrażenie na odbiorcach. Indywidualny wkład poszczególnych członków zespołu dotyczy zarówno kwestii aranżacyjnych jak i wykonawczych. Omega Impact, jeśli tylko to możliwe, unika nagłośnienia. Dzięki temu, dźwięki wydobywane z tradycyjnych instrumentów, mogą swobodnie łączyć się ze sobą w akustycznej przestrzeni tworząc wyjątkową atmosferę podczas koncertów. Poniżej do obejrzenia teledysk zespołu Omega Impact „Nietoperze”.

https://www.youtube.com/watch?v=MsoFV9U9RO4

Tego i innych utworów będzie można posłuchać podczas koncertu w Kamieńskim Domu Kultury w ten wtorek o godzinie 19:00. Bilety do nabycia w biurze Kamieńskiego Domu Kultury (ul. Wolińska 9): 10 złotych w przedsprzedaży, oraz 15 w dniu koncertu.

 

Koncert Omega Impact w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . 3 marca w Kamieniu Pomorskim odbędzie się koncert zespołu Omega Impact. Omega Impact to grupa muzyczna założona w 2013 roku w Królestwie Niderlandów. Grupa, z u 3 marca w Kamieniu Pomorskim odbędzie się koncert zespołu Omega Impact. Omega Impact to grupa muzyczna założona w 2013 roku w Królestwie Niderlandów. Grupa, z u Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top