niedziela, 2 październik 2022, 12:22

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zajęcia fotograficzne Kamieńskiego Domu Kultury już trwają!
Zajęcia fotograficzne Kamieńskiego Domu Kultury już trwają!

Zajęcia fotograficzne Kamieńskiego Domu Kultury już trwają!

wtorek, 03 marca 2015, 21:47 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

W tegoroczne ferie Kamieński Dom Kultury zorganizował warsztaty fotograficzne, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez młodzież z Kamienia Pomorskiego i okolic. Zaangażowanie nastoletnich uczestników oraz bardzo ciekawe prace, które stworzyli podczas warsztatów skłoniły nas do przekształcenia wydarzenia w regularne zajęcia i do włączenia ich do stałej oferty Kamieńskiego Domu Kultury. W trakcie cotygodniowych spotkań (pierwsze z nich odbyło się 9 lutego) młodzi fotograficy mogli zaznajomić się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z obróbką zdjęć przy pomocy darmowych programów graficznych, dowiedzieli się jak wyrazić ruch w fotografii (np. za pomocą efektu stroboskopowego) oraz wykonali szereg ćwiczeń mających na celu doskonalenie ich zmysłu kompozycyjnego (np. robienie fotografii cieni).

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach popołudniowych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z prowadzącym (507 859 491) lub z biurem Kamieńskiego Domu Kultury (663 980 133).

 Kamieński Dom Kultury

Zajęcia fotograficzne Kamieńskiego Domu Kultury już trwają! Reviewed by on . W tegoroczne ferie Kamieński Dom Kultury zorganizował warsztaty fotograficzne, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez młodzież z Kamienia Pomorskiego i okol W tegoroczne ferie Kamieński Dom Kultury zorganizował warsztaty fotograficzne, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez młodzież z Kamienia Pomorskiego i okol Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top