niedziela, 2 październik 2022, 11:02

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Fotorelacja z koncertu Omega Impact w Kamieniu Pomorskim
Fotorelacja z koncertu Omega Impact w Kamieniu Pomorskim

Fotorelacja z koncertu Omega Impact w Kamieniu Pomorskim

czwartek, 05 marca 2015, 20:32 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

We wtorek 3 marca w Kamieńskim Domu Kultury odbył się koncert zespołu Omega Impact. Członkom tego międzynarodowego składu udało się wyczarować bardzo klimatyczny nastrój i nawiązać doskonały kontakt z widownią. Na scenie często pojawiały się nietypowe instrumenty, przy pomocy których muzycy tworzyli zupełnie unikatowe brzmienie. Po występie publiczność miała okazję porozmawiać z wykonawcami oraz zdobyć ich autografy. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wydarzenia.

UWAGA! Jeśli chcą być Państwo informowani o aktualnych imprezach, warsztatach i innych wydarzeniach organizowanych przez Kamieński Dom Kultury proszę obserwować naszą stronę internetową oraz profil na facebook’u.

https://www.facebook.com/kamienski.kultury

Kamieński Dom Kultury

 

Fotorelacja z koncertu Omega Impact w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . We wtorek 3 marca w Kamieńskim Domu Kultury odbył się koncert zespołu Omega Impact. Członkom tego międzynarodowego składu udało się wyczarować bardzo klimatyczn We wtorek 3 marca w Kamieńskim Domu Kultury odbył się koncert zespołu Omega Impact. Członkom tego międzynarodowego składu udało się wyczarować bardzo klimatyczn Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top